Hakkımızda

La Floran Trattoria'ya hoşgeldiniz

Karşıyaka'da bir İtalyan

Karşıyaka Bostanlı'da konumlanan restoranımız dekorasyonuyla da hem şık hem de samimi bir ambiyansa sahip olmakla birlikte Gnocchi’den risotto’ya, lazanyadan pizza ve makarna çeşitlerine bir İtalyan restoranında tatmak istediginiz tüm lezzetleri zengin menümüzde bulabilirsiniz. Deniz mahsulleri ve et çeşitleri tercih edenler için de seçeneneklerimiz bol elbet. Başlangıçlardan pizzalara, makarnalardan tatlılara, yediğiniz her lezzette şefin ustalığını hissedeceğiniz bir deneyim için La Floran Trattoria'yı mutlaka deneyin.

La Floran

rakamlarla

0
Farklı Çeşit
0
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
Başarı Hikayesi
takımımız

Şeflerimizle tanışın

La Floran Trattoria, bir hayalin gerçeğe dönüşme öyküsüdür. Korkuyla ertelenmiş ve sonunda ortaya çıkmış bir yemek yapma tutkusunun elle tutulur hale gelmesi. Bir masanın etrafında misafirlerimize sunduğumuz her bir tabak, hayalimizin devam etmesinin en büyük destekçisi. Özenle ve heyecanla mutfakta yarattıklarımız, keyifli ve lezzetli anlara eşlik etsin diye buradayız.

Eda Alpaykut

Kurucu, Şef

Şef ve La Floran Trottaria’nın kurucusu. Aynı zamanda Moleküler Biyolog, bir bilim insanı!

Miranda Brooks

Restaurant Manager

Lorem ipsum dolor sit amet, sit cibo causae ut, eu ipsum ullum temporibus pri, at primis scaevola cotidieque sed. Labitur

Keyifli ambiyansı ve birbirinden leziz yiyeceklerle dolu menüsüyle İtalyan mutfağını başarılı bir şekilde İzmir'e taşıyan La Floran Trottaria'yı mutlaka deneyin!

La Floran, Bostanlı, Karşıyaka

Instagram'da bizi takip edin
Sosyal Medya'da biz

Spell Digital Marketing © 2024. Tüm hakları La Floran'a aittir.